| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Voltaj | 380V, Müşteri Standardı |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Gevreği Şişe Yıkama, pet şişe geri dönüşümü |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Online destek |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Uygulamalı | PET şişeler |
| Hizmet | 24 saat |
| Kapasite | 500 ~ 2000kg / saat |
| Uygulamalı | PET elyaf, PE filmler, PP dokuma torbalar, PP filmler, PP jumbo torbalar |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| Hizmet | 24 saat |
| Kapasite | 300 ~ 1500kg / saat |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 300-1000kg / h |
| fonksiyon | kırma, yıkama ve kurutma |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulamalı | PE, PP film |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Hizmet | 24 saat |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
| Malzeme | atık PE PP sert pullar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| vida | tek, iki aşamalı |
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
| malzemeler | PET masterbatchler |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| son nem | 50 ppm daha az |
| Garanti | 12 ay |