| Kapasite | 100-1000kg / h plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Plastik şişe kırıcı, plastik geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltaj | 380V 50HZ, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Video t |
| Güç (W) | Bağımlı |
| Uygulama | Granül |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| malzemeler | atık plastik bidon, lastik, tahta vb. |
| Volt | 380V / 3Faz / 50HZ |
| Bıçak malzemesi | 9CrSi, SKD-11, D2 ve benzeri |
| Bıçak mili | iki şaft |
| Malzeme | atık plastik şişeler |
|---|---|
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat, 2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| Malzeme | atık PE PP sert pullar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| vida | tek, iki aşamalı |
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
| Malzeme | atık PE filmler, PP dokuma torbalar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| vida | tek, iki aşamalı |
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
| Malzeme | PET şişeler, PE şişeler, PVC şişeler, PP şişeler |
|---|---|
| Kapasite | 300kg / saat - 2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | müşterinin ihtiyacına göre ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| malzemeler | atık plastik bidon, lastik, tahta vb. |
| Volt | 380V / 3Faz / 50HZ |
| Bıçak malzemesi | 9CrSi, SKD-11, D2 ve benzeri |
| Bıçak mili | Çift |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| malzemeler | atık plastik bidon, lastik, tahta vb. |
| Volt | 380V / 3Faz / 50HZ |
| Bıçak malzemesi | 9CrSi, SKD-11, D2 ve benzeri |
| Bıçak mili | Çift |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| malzemeler | atık plastik bidon, lastik, tahta vb. |
| Volt | 380V / 3Faz / 50HZ |
| Bıçak malzemesi | 9CrSi, SKD-11, D2 ve benzeri |
| Bıçak mili | Çift |