| için başvurdu | PET Cips / PET Geri dönüştürülmüş pul |
|---|---|
| İşleme | Besleme - Kurutma ve kristalizasyon - Boşaltma |
| Kuruma zamanı | 20 dakika (nem ihtiyacına göre ayarlanabilir) |
| Güç tüketimi | geleneksel nem gidericinin sadece% 45'i |
| Isıtıcı | Kızılötesi dalga |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| Malzeme | PET masterbatchler |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Kuruma zamanı | Malzemelere göre 20 dk |
| Şart | Yeni |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE SGS ISO9001 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Kapasite | 100-1000kg / h |
| Ambalaj bilgileri | Fabrika standart paketi veya özelleştirilmiş paket |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 300-1000kg / h |
| fonksiyon | kırma, yıkama ve kurutma |
| Ambalaj bilgileri | standart ambalaj ihracat. |
| için başvurdu | TKBB, PLA, PET, APET, APET, GPET, CPET, PLA, HIPS, PE, ABS, EVA, PC, PEEK, PPS, PTFE, PEEK, TPU, TPE |
|---|---|
| Kurutma Sıcaklığı | malzeme özelliği ile ayarlanabilir |
| Kuruma zamanı | 20 dakika (nem ihtiyacına göre ayarlanabilir) |
| Güç tüketimi | geleneksel nem gidericinin sadece% 45'i |
| İşleme | Bir seferde kuru ve kristalleşme |