| Otomatik kalite | Otomatik, Yarı Otomatik |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm Makinası, Tüketici sonrası PET şişe / pul geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Otomatik kalite | Otomatik, Yarı Otomatik |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm Makinası, Tüketici sonrası PET şişe / pul geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj | 380V, 50HZ, 3 Fazlı veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Flakes Şişe Yıkama, xps geri dönüşüm, pet şişe geri dönüşümü |
| Şaft Tasarımı | Tek |
|---|---|
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Plastik Boru Kırıcı, Lastikler |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj | 380V50HZ3phase veya customzed |
| Plastik türü | PP / PE |
| Kapasite | 100-1000kg / h plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Film Kırıcı |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltaj | 380V, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek, saha kurulum, devreye v |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Kapasite | 300-1000kg / saat plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Plastik şişe kırıcı, plastik geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | 100-1000kg / h plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Film Kırıcı |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltaj | 380V, Müşteri Standardı |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Gevreği Şişe Yıkama, pet şişe geri dönüşümü |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Online destek |
| Voltaj | 380V, Müşteri Standardı |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Gevreği Şişe Yıkama, pet şişe geri dönüşümü |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Online destek |