| Malzeme | PE PP filmler |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| son nem | yaklaşık% 1 |
| Malzeme | atık pe pp filmler, dokuma torbalar, çöp filmleri |
|---|---|
| Kapasite | 300-1000kg / h |
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 300-1000kg / h |
| fonksiyon | kırma, yıkama ve kurutma |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Uygulamalı | PET şişeler |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | 24 saat |
| Malzeme | atık PE PP filmler, dokuma torbalar, jumbo torbalar, PE PP PET PVC pullar |
|---|---|
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
| fuction | Sürtünme yıkama ve susuzlaştırma |
| Malzeme | atık malçlama filmleri, atık PE filmler |
|---|---|
| Kapasite | 1000kg / h |
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| Malzeme | atık PE filmler, PP dokuma torbalar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| vida | tek, iki aşamalı |
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
| Malzeme | Atık plastik filmler balya |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| Şart | Yeni |
| Uygulamalı | PET şişeler |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Nihai pul boyutu | 12-14mm |
| Nihai nem içeriği | 1.8% |
| fonksiyon | Ayırma, ezme, yıkama, kurutma |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |