| Kapasite | 100-1000kg / h plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Film Kırıcı, PP Rafya torba kırıcı, Tarımsal film geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Kapasite | 100-1000kg / h plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Film Kırıcı, PP Rafya torba kırıcı, Tarımsal film geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Otomatik kalite | Otomatik |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, pet şişe geri dönüşümü |
| Plastik türü | EVCİL HAYVAN |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| için başvurdu | HDPE LDPE LLDPE PP film, PP Rafya çantası, Tarım filmi, |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 300-1000kg / h |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis | Video teknik desteği, Ücretsiz Yedek Parça, Saha kurulumu |
| için başvurdu | HDPE LDPE LLDPE PP film, PP Rafya çantası, Tarım filmi, |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 300-1000kg / h |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis | Video teknik desteği, Ücretsiz Yedek Parça, Saha kurulumu |
| için başvurdu | HDPE LDPE LLDPE PP film, PP Rafya çantası, Tarım filmi, |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 300-1000kg / h |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis | Video teknik desteği, Ücretsiz Yedek Parça, Saha kurulumu |
| için başvurdu | HDPE LDPE LLDPE PP film, PP Rafya çantası, Tarım filmi, |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 300-1000kg / h |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis | Video teknik desteği, Ücretsiz Yedek Parça, Saha kurulumu |
| Voltaj | 380V |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm |
| Satış sonrası servis sağlanan | Çevrimiçi destek |
| Malzeme | sanayi atık PE film, PP dokuma torbalar |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| fonksiyon | sıkıştırma ve granül kesme makinesi |
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 200kg / saat, 300kg / saat, 500kg / saat, 800kg / saat |
| Malzeme | PE PP PET PVC şişeler |
|---|---|
| Kapasite | 500kg / saat-2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |