| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Volt | 380V 3 faz 50hz |
| fonksiyon | kırma, yıkama ve kurutma |
| Garanti | 12 ay |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| Kapasite | 1500kg / saat-2000kg / saat |
| Safsızlık giderme oranı | % 70 |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Malzeme | atık PET şişeler, içecek şişeleri, maden şişeleri, kola şişeleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Şart | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalajı dışa aktar |
| Teslim süresi | Depozitoyu aldıktan sonra 30 iş günü |
| Malzeme | Atık Pet Şişeleri |
|---|---|
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Kapasite | 1000kg / saat, 2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Şart | Yeni |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Hizmet | 24 saat |
| Ambalaj bilgileri | film paketleme |
| Malzeme | atık PE PP filmler, dokuma çantalar, jumbo çantalar |
|---|---|
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| Garanti | 12 ay |
| fuction | Sürtünme yıkama ve susuzlaştırma |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| Kapasite | 1500kg / saat-2000kg / saat |
| Safsızlık giderme oranı | % 70 |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalajı dışa aktar |
| Voltaj | 380V, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek, saha kurulum, devreye v |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Uygulamalı | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Hizmet | 24 saat |