| Voltaj | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Çok parçalı film geri dönüşümü, Çimento torbası geri dönüşüm makinası |
| ad | Film soyma makinesi |
| Malzeme | Plastik torbalar, Malçlama filmleri, |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
| Şaft Tasarımı | Tek Şaft |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik topaklar, PP / PE Film, Jumbo torba, Tarımsal gound film, Balyalanmış filmler, |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Nihai pul boyutu | 12-14mm |
| Nihai nem içeriği | 1.8% |
| fonksiyon | Ayırma, ezme, yıkama, kurutma |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Nihai pul boyutu | 12-14mm |
| Nihai nem içeriği | 1.8% |
| fonksiyon | Ayırma, ezme, yıkama, kurutma |
| Malzeme | PE ABS PC blokları, topaklar |
|---|---|
| Kapasite | 1000kg / saat-2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
|---|---|
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Hizmet | 24 saat |
| model | Standart Makine |
|---|---|
| Plastik türü | PET şişeler |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | PET şişeler, PE şişeler, PVC şişeler, PP şişeler |
|---|---|
| Kapasite | 300kg / saat - 2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | müşterinin ihtiyacına göre ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| Malzeme | PE filmler, PP dokuma torbalar |
|---|---|
| Kapasite | 300kg / saat - 2000kg / saat |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| renk | özel yapılmış |
| için başvurdu | TKBB, PLA, PET, APET, APET, GPET, CPET, PLA, HIPS, PE, ABS, EVA, PC, PEEK, PPS, PTFE, PEEK, TPU, TPE |
|---|---|
| Kurutma Sıcaklığı | malzeme özelliği ile ayarlanabilir |
| Kuruma zamanı | 20 dakika (nem ihtiyacına göre ayarlanabilir) |
| Güç tüketimi | geleneksel nem gidericinin sadece% 45'i |
| İşleme | Bir seferde kuru ve kristalleşme |