| Voltaj | 380V, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek, saha kurulum, devreye v |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | 380V, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek, saha kurulum, devreye v |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | 380V, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek, saha kurulum, devreye v |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | 380V, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek, saha kurulum, devreye v |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Atık film yıkama hattı, kurutma |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Otomatik kalite | Otomatik, Yarı Otomatik |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Gevreği Şişe Yıkama, pet şişe geri dönüşümü, EPS Geri Dönüşüm Sistemi |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Kapasite | 100-1000kg / h plastik kırıcı |
|---|---|
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Phase, Özelleştirilmiş |
| kullanım | Atık Plastik Kırıcı, Plastik şişe kırıcı, plastik geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik destek, Saha ku |
| Sertifika | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltaj | 380V, 50HZ veya müşteri isteği olarak |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, Çok parçalı film geri dönüşümü, Çimento torbası geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, saha kurulum, devreye ve eğitim, çevrimiçi d |
| Ürün adı | plastik ayırıcı makinesi, plastik geri dönüşüm makinesi, atık pp pe torbaları yıkama granülasyon ger |
| Voltaj | 380V 50HZ, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası servis sağlanan | Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Video t |
| Uygulama | Üretim Tesisi, Makine Tamir Atölyeleri, Yiyecek ve İçecek |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Üretim kapasitesi | 300-1000kg / h |
| Voltaj | 380V |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Flakes Şişe Yıkama |
| Kapasite | 300-3000kg / saat |
| Motor | Wannan Motor, Siemens |