| Malzeme | atık PP dokuma torbalar, PP film, PE filmler |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| son nem | yaklaşık% 1 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
| Volt | 380V 3 fazlı 50Hz veya özel yapım |
| fonksiyon | kırma, yıkama ve kurutma |
| renk | özel yapılmış |
| Malzeme | PE PP filmler, dokuma çantalar, ton çantalar, jumbo çantalar |
|---|---|
| Dönme hızı | 1800 |
| Garanti | 12 ay |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| son nem | % 10 |
| Şaft Tasarımı | Çift Şaft |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Araba kabukları, lastikler, metal variller, hurda alüminyum, hurda çelik, ev çöpü, tehlikeli atık, e |
| Malzeme | PE PP PS PVC ABS topaklar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V 3Phase 50Hz veya ısmarlama |
| fonksiyon | kırma, yıkama ve kurutma |
| Kapasite | 300kg / saat, 500kg / saat, 1000kg / saat |
| Malzeme | PE PP PS PVC ABS topaklar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Voltaj | 380V 50Hz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| sertifika | CE, ISO9001 |
| Nihai ürün ight | PET Peletler |
| Uygulama | Granül, Boru |
| için başvurdu | PET Cips / PET Geri dönüştürülmüş pul |
|---|---|
| İşleme | Besleme - Kurutma ve kristalizasyon - Boşaltma |
| Kuruma zamanı | 20 dakika (nem ihtiyacına göre ayarlanabilir) |
| Güç tüketimi | geleneksel nem gidericinin sadece% 45'i |
| Isıtıcı | Kızılötesi lambalar |
| Malzeme | PE filmler |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| son nem | yaklaşık% 1 |