| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Malzeme | PE PP PS PVC ABS topaklar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Malzeme | PE filmler, PP dokuma torbalar, PP filmler, PP jumbo torbalar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Malzeme | PE filmler, PP dokuma torbalar, PP filmler, PP jumbo torbalar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Teslim süresi | 5 ~ 8 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Lianda |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| İçin kullanılır | PET Peletlerin / Cipslerin Kristalizasyonu, PET Sac hurdası, PET Pul |
|---|---|
| Çıktı | 100kg / saat ile 1000kg / saat arası |
| Isıtma Yolu | Kızılötesi lambalar |
| Kristalleşme süresi | 15-20dakika |
| Sıcaklık | Malzeme ihtiyacına göre ayarlanabilir |
| Otomatik kalite | Otomatik, Yarı Otomatik |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm Makinası, Tüketici sonrası PET şişe / pul geri dönüşüm makinası |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 Faz veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| İle kullanılan | enjeksiyon kalıplama makinesi veya çeşitli plastik şekillendirme makinesi |
| için başvurdu | PP / PE PET PVC ABS veya diğer plastik malzemeler |
| Garanti | 1 yıl |
| sertifika | CE ISO9001 SGS |
| Ambalaj bilgileri | Fabrika standart paketi veya özelleştirilmiş paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 40 iş günü |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C, Western Union |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | LIANDA |