| Malzeme | PE PP PS PVC ABS topaklar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Malzeme | PE, HDPE filmler |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Volt | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Garanti | 12 ay |
| son nem | yaklaşık% 1 |
| Malzeme | PE filmler, PP dokuma torbalar, PP filmler, PP jumbo torbalar |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Plastik Geri Dönüşüm, PET Gevreği Şişe Yıkama, pet şişe geri dönüşümü |
| Malzeme işlendi | Şişe Gevreği, atık evcil hayvan |
| Son ürün | Etiketsiz plastik şişeler |
| Voltaj | 380V 50HZ, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Uygulama | Granül |
| Vida tasarımı | Paralel Çift vidalı |
| Malzeme | plastik elyaf, PET elyaf |
|---|---|
| renk | özel yapılmış |
| Güç kaynağı | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| Bıçak mili | Tek |
| Bıçak malzemesi | SKD-11 |
| Malzeme | PE film, PP dokuma torbalar |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| fonksiyon | sıkıştırma ve granül kesme makinesi |
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 200kg / saat, 300kg / saat, 500kg / saat, 800kg / saat |
| Malzeme | PE film, PP dokuma torbalar |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| fonksiyon | sıkıştırma ve granül kesme makinesi |
| renk | özel yapılmış |
| Kapasite | 200kg / saat, 300kg / saat, 500kg / saat, 800kg / saat |
| Malzeme | PP dokuma torbalar, PE filmler |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| fonksiyon | sıkıştırma ve granül kesme makinesi |
| renk | özel yapılmış |
| Şart | Yeni |
| renk | özel yapılmış |
|---|---|
| şaft | çift şaftlar |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 3Phase / 50Hz veya ısmarlama |
| malzemeler | atık plastik filmler, çöp filmleri, dokuma torbalar, ton torbaları |